Yhteystiedot

KESKI-SUOMEN PERHOKALASTAJAT RY
Vanhatie 18
40530 Jyväskylä

Sähköposti: hallitus@kspk.fi
Tilinumero: S-pankki FI04 3939 0058 9437 54

Toimihenkilöt ja hallitus

Nimi Titteli Sähköpostiosoite
Jarkko Pirkkalainen Puheenjohtaja jarkko.pirkkalainen@kspk.fi
Elias Päivinen Hallituksen sihteeri elias.paivinen@kspk.fi
Lauri Hiekkataipale Hallituksen jäsen lauri.hiekkataipale@kspk.fi
Antero Kivelä Hallituksen jäsen antero.kivela@kspk.fi
Juhana Laine Hallituksen jäsen juhana.laine@kspk.fi
Nina Rautiainen Hallituksen jäsen nina.rautiainen@kspk.fi
Pekka Silvennoinen Hallituksen jäsen pekka.silvennoinen@kspk.fi
Timo Antila Hallituksen jäsen timo.antila@kspk.fi

 

Hallituksen lisäksi seuratoimintaa valmistelee kehittämistoimikunta: Sami Viinikainen, Tuukka Kainulainen, Jouko Keto, Antti Koskinen ja Sami Nivala. Lisäksi kilpaperhokalastajat tukevat seuratoiminnan toteutusta.